Dálkové bezdrátové spoje

Pranet.cz, jako významný poskytovatel internetového připojení, se od počátku svojí existence specializuje na rychlé přenosy dat pomocí bezdrátových spojů na velké vzdálenosti.

Díky moderním technologiím se v posledních 15 letech přenosové kapacity zvedly na padesátinásobek původních. Streamování nekomprimovaného obsahu v reálném čase a posílání velkých datových souborů z/do Cloudu je dnes možné právě díky robustní síťové infrastruktuře Pranet.cz.

Rádi s Vámi prokonzultujeme návrh technického řešení šitého na míru právě Vám.

Pro Vás jako uživatele to může znamenat mít k dispozici nad-dimenzované přenosové kapacity a přitom se nemuset vázat na fyzické kabely nebo strukturu optických sítí.

Trendem je navíc oddělený provoz nejenom na bázi hardware/software pomocí VPN, ale právě díky šifrovaným bezdrátovým přenosům i ve fyzicky oddělených sítích, které jsou k dipozici 24/7 jenom pro Vás, a které představují flexibilní a přitom bezpečné prostředí pro Váš datový provoz s maximální kontrolou nad tím, co posíláte, kam a kudy.

V návaznosti nato u Vás můžeme realizovat rychlé internetové připojení pro firmy, které je dnes nezbytností.
 

 

Přesvědčte se sami

Ověřte si dostupnost rychlého internetu na Vaší adrese v Praze a okolí. Nebo nám zavolejte na tel.: +420 245 00 88 73 a zeptejte se na individuální připojení pro Vaši firmu nebo organizaci.

Rádi Vám poradíme. Garantujeme vysokou stabilitu připojení a nízké investiční a provozní náklady.

Stačí Vám internet na doma? Chtěli byste Internetovou IPTV televizi. Nebo potřebujete kamerový dozor pro Váš dům či firmu?

Pošlete nám nezávazný dotaz pomocí našeho poptávkového formuláře.

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.