Pro bytová družstva a developery

Plánujete bytový projekt a hledáte poskytovatele datových služeb? Nejste ve Vašem domě spokojeni s poskytovatelem internetu? Kontaktujte nás a my Váš případ zdarma posoudíme. V případě zájmu Vám připravíme nabídku na míru.
 

Služby a servis pro Devolepery


Pranet.cz nabízí komplexní řešení konektivity. Zasíťujeme internet pro nově vznikající i objekty. Přebereme na sebe odpovědnost. Zpracujeme návrh. Posoudíme realizovatelnost. Zajistíme následnou realizaci. A dohlédneme na funkčnost.

Staráme se o dlouhodobou údržbu, poskytneme stálý servis a ničím nerušený, neomezený provoz.

 


IaS Internetové připojení pro Property Management

 

V rámci služeb IaS pro kancelářské budovy, existující reality či skladové prostory. Nabízíme internet jako službu. Kompletní servis, který umožní získat vlastníkům nemovitostí z jejich prostorů maximální hodnotu a jejich klientům pak maximální využitelnost.

Poskytneme konektivitu. Veškerý síťový management. Flexibilitu pro rozhodování. Přípojné body na míru. Samozřejmostí je přístup k veřejným IP adresám. Provoz v zabezpečeném pásmu. Vybudování záložních tras. A prioritní podpora.

 

Panelové domy, bytová družstva a SVJPranet.cz je dlouholetým partnerem řady SVJ v Praze. Poskytuje rychlý internet pro činžovní, panelové a nájemní domy. Také hotely a ubytovny. Zajišťuje pro nájemníky rychlý internet za zvýhodněné ceny. Další výhodou je dobrá dostupnost, spolehlivost, rychlost připojení nových uživatelů. V portofliu Pranet.cz je kabelový i optický internet.

 

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zavolejte nám na telefonní číslo: 245 00 88 73 nebo využijte kontaktní formulář níže na této stránce.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.