O nás

Naše hodnocení dle google.com - 4.7 z 5.0 - Děkujeme za přízeň! Velice si toho vážíme.

Vítejte na stránkách společnosti Pranet.cz

Pranet.cz byl založen jako experimentální neveřejná síť pro přenosy dat vysokými rychlostmi. Důraz na inovace a nejmodernější technologie tak zůstal otištěn hluboko v DNA firmy. Technologie Pranet.cz dnes využívají tisíce domácností, přes tisíc firem, nespočet institucí, školských a zdravotnických zařízení.

Pranet.cz se stále dynamicky rozvíjí a od roku 2006 neustále roste.

Co umíme?

V Pranet.cz spravujeme a rozvíjíme soustavu vysílačů pro bezdrátové datové přenosy.
Od roku 2015 pokrýváme celé území Prahy a nejbližšího okolí. Naší specializací jsou vzdušné optické sítě pro rychlé přenosy dat v point-to-point topologii.

Nabízíme nejenom rychlý internet pro domácnosti a firmy, ale také širokopásmovou konektivitu, datové okruhy a garantované spoje.

Nadto nabízíme redundantní a zálohované spoje. Sítě přivátní (VPN), telefonní linky, a IP telefonii. Naše síť je uzpůsobena pro televizi přes internet, jako je například Sledovanitv.cz.

Jsme schopni realizovat online vysílání, přenosy koncertů a divadelních vystoupení,
poskytnout konektivitu pro velké objemy dat nebo pro streamování videa v reálném čase.

Kontaktovat nás můžete přes stránku s Kontakty
Přímo napsat na kontakt@pranet.cz

Nebo využijte telefon: +420 245 008 873

Pro koho tu jsme?

Kromě firem a domácností také připojujeme instituce nebo nemocnice. Přivádíme internet do činžovních či panelových domů. Jsme schopni zasíťovat Developerské projekty i zajistit financování. Jsme součástí národní internetové infrastruktury.

Ať už jste jednotlivec nebo firma, můžete nám vždy poslat nezávaznou poptávku přes tento Formulář

Jaké máme cíle?

V celé naší historii se snažíme zvyšovat nejenom rychlosti poskytovaného internetu, ale také neustále zvyšovat stabilitu, spolehlivost a tím minimalizovat výpadky.

Vysoké přenosové rychlosti, nízké latence, ochrana proti rušení, pokročilé šifrování a velmi vysoká spolehlivost. To jsou v kostce naše cíle. Navíc jsou v naší síti všechny přípojky optimalizovány a odladěny nejenom za účelem vysokých rychlostí, ale i také pro způsob využití, který je pro ně obvyklý.

To vše se snažíme nabízet za přijatelnou cenu.

Jsme tu pro Vás!

Snažíme se o to, aby naše služby sahaly ještě dále než je tomu u běžných poskytovatelů internetu. Aby Pranet.cz poskytoval svým servisem jistotu na kterou se mohou jeho uživatelé spolehnout; a pokud nastane problém, aby byl promptně a odborně vyřešen.

To je pro nás hlavním měřítkem úspěchu. Pokud jste spokojený zákazník, jsme pochopitelně spokojeni i my. Právě od Vás vycházejí ty nejlepší reference, které nás každým dnem posunují o další krok dále.

Naše motto zní:

"Nejste-li s něčím spokojeni, řekněte to nám - Jste-li spokojeni, řekněte to přátelům a známým."

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.