O nás

Naše hodnocení dle google.com - 4.4 

Vítejte na našich stránkách, které jsou jen malou předehrou k našim cíleným a profesionálně laděným službám v oblasti internetového připojení. Jsme mladou, ale dynamicky se rozvíjející firmou pracující s ohledem na různorodé potřeby zákazníka. Naším cílem je poskytovat kvalitní a cenově dostupné služby pro co možná nejširší veřejnost. Hlavním oborem naší činnosti je poskytování bezdrátového a kabelového připojení k internetu. Naše společnost má k dispozici po celé Praze a v nejbližším okolí několik vysílačů, ke kterým můžeme všechny potencionální zájemce o internet připojit. Snažíme se poskytovat stálé a spolehlivé připojení dostupné 24 hodin denně, 365 dní v roce. V oblasti bezdrátového připojení k internetu jsou naše služby dostupné na 95% území Prahy a ve vybraných přilehlých oblastech. Kabelové připojení je dostupné v některých bytových domech zejména na Praze 3,4 a 5. Mezi naše zákazníky patří jak stovky malých i velkých firem tak mnoho domácností. Obliba připojení naší společností je hlavně díky neomezenému přístupu bez datových limitů a bez dodatečných nákladů například za pronájem telefonní linky a podobně.

Naše služby sahají ještě dále než je to u klasických poskytovatelů internetu na českém trhu. Poskytnutím připojení k internetu naše služby nekončí. Zaobíráme se komplexní dodávkou připojení k internetu ze všech možných úhlů a potřeb naší klientely. Pakliže jste majitelem menší firmy, hotelu nebo rozsáhlého komplexu, můžeme Vám nabídnout široké zkušenosti s výstavbou sítí uvnitř budov. V jakémkoliv objektu Vám navrhneme a zároveň Vám jsme schopni zrealizovat jak strukturovanou kabeláž, tak výstavbu Wi-Fi sítě, která zajistí bezdrátový přístup k internetu pro Vaše notebooky kdekoliv v rámci Vaší budovy.

Dostupné bezdrátové připojení uvnitř objektů je vhodným řešením pro kancelářské prostory, restaurace a zejména hotely, kde je zapotřebí dostat internetové připojení do každého pokoje zvlášť. Pro kancelářské komplexy a podobné budovy je vhodným řešením vybudování kabelových-ethernet rozvodů. V případě zájmu o vybudování strukturované kabeláže se na nás také můžete obrátit. Společnost Pranet.cz Vám zajistí výstavbu sítě bez ohledu na velikost prostor, máme za sebou desítky úspěšně realizovaných projektů, proto neváhejte využít našich zkušeností, poradíme si s jakoukoliv zakázkou. Bezproblémový chod námi poskytovaných služeb a naplněné cíle klientů jsou pro nás hlavním měřítkem úspěchu. Pokud jste spokojený zákazník, jsme pochopitelně spokojeni i my. Právě od Vás vycházejí ty nejlepší reference, které nás každým dnem posunují o další krok dále.

Připojení k internetu s naší společností je jistotou.

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.