Datové okruhy

Pranet.cz - Datové okruhy

Pronájem a zřízení datových okruhů je služba pro firmy a jednotlivce.

 

Datové okruhy se používají za účelem přímého propojení dvou zařízení v síti. Služba Pranet.cz - Datové okruhy pak umožňuje vytvořit nadstavbu v přenosové soustavě sítě Pranet.cz, tak, aby datovým okruhem procházela data v požadované rychlosti přímo přes páteřní část sítě Pranet.cz a výsledkem byl stabilní a ničím nerušený datový tok v maximálních rychlostech.


 

Pranet.cz nabízí řešení

Rozsáhlá kapacita sítě Pranet.cz na území Prahy umožňuje přenosy pomocí vysokorychlostního Ethernetu nové generace, Optickými vlákny nebo Vzdušnými optickými sítěmi v řádech Gigabitů. Rozsáhlá infrastruktura bezdrátového internetu pak umožňuje uživatelům napojit se do sítě prakticky odkudkoliv, bez rozsáhlých investic.

 

Jak to funguje?


Síť Pranet.cz je součástí národní internetové infrastruktury a tvoří most mezi lokálními i mezinárodními operátory. Svým partnerům a zákazníkům zaručuje spolehlivý a transparentní provoz ve vysokých rychlostech. Datové okruhy jsou postaveny výhradně na aktivních prvcích UI (Ubiquiti) a všechny aktivní prvky jsou také zálohovány.

 

Potřebujete propojit všechna Vaše zařízení, pobočky, serverové sály nebo cloudová úložiště? Nenechte se brzdit a omezovat!
Konzultaci, Instalaci, nastavení, správu, a obsluhu Vám zajistí Pranet.cz. Nabízíme individuální přístup a maximální vstřícnost při realizaci Vašeho projektu.

Zjednodušeně řečeno. Pranet.cz Vám umožní vyhradit si čistě k Vašim účelům část páteřního internetu.

 

Datové okruhy Pranet.cz je sofistikované řešení pro propojení dvou bodů v síti vysokými rychlostmi. Nadstandardní služba pro řešení Vaší konektivity.

 

Datové okruhy Pranet.cz jsou spolehlivým a velice výkonným technickým řešením náročné zákazníky a Pranet.cz je nabízí pro krátkodobé i dlouhodobé využití. To vše, za bezkonkurenční ceny.

 

Napište nám nebo zavolejte tel.: +420 245 008 873


Budeme se těšit na Vaší nezávaznou poptávku.


 

 

 

 

 

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.