Garantované připojení

Pranet.cz - Garantované připojení k internetu

 

Pro firmy je připojení k internetu zásadním prvkem infrastruktury a středobodem moderní komunikace.

Bohužel se také může jednat o kritický bod selhání.

I to nejspolehlivější připojení WAN může být na krátkou dobu přerušeno kvůli plánované údržbě ISP, poruchám vedení nebo poškození kabelu.


Co se stane s Vaší firmou, zatímco se technici ISP snaží problém vyřešit? Můžete čekat hodiny nebo dokonce dny? Všechno se zastaví!


Pokud jste bez připojení k internetu, znamená to, že se k Vám nedostane jediný e-mail, nemůžete procházet web, není volání VoIP, cloudové ERP nebo CRM služby jsou nedostupné. Dojde ke ztrátě produktivity.
 

Pranet.cz nabízí řešení

 

Aby k výše řečenému nedocházelo, má Pranet.cz pro firemní klientelu komplexní balík řešení, jak výpadky připojení eliminovat a garantovat připojení v plných rychlostech do lokálního i mezinárodního internetu a zajistit tak fungování všech  služeb - jedná se o takzvané "Garantované připojení" nebo také "Garantovanou konektivitu".

 

 

Jak to funguje?

 

Všechny garantované spoje Pranet.cz jsou přesměrovány přes zvlášť vyčleněné výkonné směrovače, tak, aby Vaší firmě umožnily plně využít potenciál moderního internetu. Mohou automaticky detekovat rychlost linky nebo odstavit rušivý provoz. Samozřejmostí je Multi-Wan, Failover a Load-Balancing. Kdy s funkcí vyrovnávání zatížení jsou všechny šířky pásma WAN plně agregovány, a nezůstávají tak nečinné.

Směrovače Pranet.cz jsou dostatečně propracované na to, aby rozpoznaly a zapamatovaly si relace a provedly vyrovnávání zátěže paketů, které by jinak mohly negativně ovlivnit nebo narušit protokoly VoIP, HTTPS, Streamování obrazu, připojení do Cloudu a další.

U vybraných typů připojení (Zálohované) Vám můžeme nabídnout také dodatkovou službu zdvojeného připojení, tedy kombinaci se službami xDSL, Kabel a Optiku, a nebo 3G / 4G s LTE.

 

Garantované připojení Pranet.cz je velmi výkonné Enterprise řešení. Nabízí vysokou dostupnost pro firmy a podniky a vůbec pro všechny, pro které je důležitá efektivita.

 

Garantované připojení k internetu Pranet.cz může být vysoce adaptováno na potřeby zákazníka a Pranet.cz je schopen nabídnout individuální řešení na míru.

 

Napište nám nebo zavolejte tel.: +420 245 008 873


Budeme se těšit na Vaší nezávaznou poptávku.

Download:

10 Mbps
1000 Mbps
10 Mbps

Upload:

10 Mbps
1000 Mbps
10 Mbps

Cena za měsíc:

od 900 do 1800

NEZÁVAZNĚ POPTAT


Uvedené ceny jsou orientační a nezahrnují DPH. Konkrétní nabídku Vám obratem rádi zpracujeme.
Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.