Kabelové LAN sítě

Pranet.cz - Kabelové LAN sítě

Pranet.cz se zabývá instalací a zřízováním lokálních kabelových sítí typu LAN pro vysokorychlostní internet a datové přenosy. Služba je určena jak pro firmy i jednotlivce.

 

Kabelové LAN sítě jsou základem každé internetové infrastruktury. Jsou realizovány pomocí UTP kabeláže nebo optickými vlákny. Vyznačují se vysokou datovou propustností, v řádech Gigabitů/s. A jejich další nespornou výhodou je vysoká spolehlivost.

 

Aktuální nabídka vysokorychlostního internetu pro bytové domy vybavené infrastrukturou Pranet.cz zahrnuje tarify:
 

R-100 - Download: 50 Mbit/s / Upload 50 Mbit/s

R-200 - Download: 100 Mbit/s / Upload 100 Mbit/s

R-500 - Download: 250 Mbit/s / Upload 250 Mbit/s

R-Gigabit - Download: 1 Gigabit/s / Upload 1 Gigabitbit/s

 

Pranet.cz nabízí řešení

Pranet.cz má dlouholeté zkušenosti s instalací a pokládkou sítí Ethernet a jejich bezdproblémovým zapojením do firemní či internetové infrastruktury. Pranet.cz má také vlastní technologie ke spojování optických vláken. Nejčastějším druhem LAN sítí jsou pokládky v rámci firem a v nájemních domech, kde také Pranet.cz spravuje celou internetovou infrastrukturu. Vzhledem k rozšířenosti a potřebnosti LAN sítí je však spektrum prací Pranet.cz mnohem širší.

 

Pranet.cz si zakládá na robustnosti svojí vlastní infrastruktury a je připraven svoje zkušenosti nabídnout i Vám, v rámci budování infrastruktury Vaší.
 

Ať už potřebujete vybudovat malou kancelářskou síť, připojit Vaší stávající síť do internetu nebo zřídit LAN síť ve Vaší firmě, neváhejte se obrátit na Pranet.cz.

Nabízíme
konzultaci, Instalaci, nastavení, i správu. Maximální vstřícnost při realizaci Vašeho projektu.

 

Kabelové LAN sítě jsou nedílnou součástí každé infrastruktury určené pro přenos dat. Pranet.cz je připraven nabídnout Vám nadstandardní služby při rozšiřování Vaší konektivity.

 

Sítě LAN jsou spolehlivým technickým řešením pro přenosy dat. Pranet.cz nabízí jejich pokládku a instalaci za bezkonkurenční ceny.

 

Napište nám nebo volejte tel.: +420 245 008 873


Budeme se těšit na Vaší nezávaznou poptávku.

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.