Lokální Wi-Fi sítě

Pranet.cz - Lokální Wi-Fi sítě

 

Lokální bezdrátové Wi-Fi sítě slouží k vytvoření domácí nebo firemní sítě Wi-Fi. Slouží k rychlému a automatickému připojení všech zařízení v dosahu. K jejich spárovaní a umožnění přístupu na internet nebo do místní sítě intranet.

 

Pranet.cz Vám nabízí zbudování Vaší rychlé místní Wi-Fi sítě a to jako nezávislou službu nebo jako službu doplňkovou k připojení k internetu. Moderní Wi-Fi síť od Pranet.cz je postavena na spolehlivých a osvědčených prvcích. Představuje dobrý poměr mezi kompatibilitou, rychlostí, bezpečností a cenou.

 

 

Jak to funguje?
 

Základem Wi-Fi sítě bývá dedikované zařízení, známé jako Router, neboli směřovač. Ten je nejčastěji připojen k internetu na jedné straně a na straně druhé vysílá Wi-Fi signál bezdrátově ke klientům, tedy všem zařízením schopným tento Wi-Fi signál přijímat.

 

 

Pranet.cz nabízí řešení

 

Potřebujete bez námahy připojovat k internetu všechna zařízení ve Vaše domě, bytě, či firmě? S Pranet.cz žádný problém! Doporučíme vhodné řešení šité na míru přímo pro Vás. Vybudujeme a nastavíme Vám spolehlivou lokální Wi-Fi síť. Připojíme k internetu, nainstalujeme routery, postaráme se o pokročilé nastavení. Zajistíme konektivitu.

Pranet.cz instaluje lokální Wi-Fi sítě od roku 2006.

 

Pranet.cz Lokální Wi-Fi sítě představuje dobré a pohodlné řešení pro Vaší firemní či domácí Wi-Fi síť.

 

Lokální Wi-Fi síťe od Pranet.cz jsou osvědčeny na tisícovkách realizací.

 

Napište nám nebo zavolejte tel.: +420 245 008 873


Budeme se těšit na Vaší nezávaznou poptávku.

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.