Jaké řešení zvolit pro internet na doma?

Pranet.cz Vám nainstaluje internet na doma

 

Pro byty, obytné jednotky nebo rodinné domy. Internet na doma od Pranet.cz je velice vhodný pro sledování internetových TV.

Internet na doma je v nabídce Pranet.cz shodný s Internetem pro domácnosti. Jedná se o připojení realizované pomocí technologie páteřních bezdrátových spojů.

Výhodou je maximální flexibilita, nenáročnost na údržbu a také nízké pořizovací náklady. Jedná se tedy o velice levný internet na doma, s nízkými nebo žádnými pořizovacími poplatky. S vysokými rychlostmi z internetu i do internetu.

 

Bezdrátové technologie Pranet.cz

pro připojenJeden z hlavních vysílačů MESH sítě Pranet.czí k Internetu na doma jsou velice stabilní. Dlouhodobě spolehlivé. Testované na mnoha aplikacích. Netrpí náhodnými výpadky.

Technologie je vhodná pro online hry, ale také pro sledování videa, streamování, pro tele konference. Učení se přes internet nebo firemní video konference přes ZOOM, Skype a jiné typy video konferenční platformy vhodné pro připojení velkého množství uživatelů naráz (a to i ty, které řadíme do kategorie bezplatných nebo do kategorie Open Source). Pomocí technologií Pranet je internet na doma bezproblémově realizovatelný.

 

Po odeslání nezávazného poptávkového formuláře k Vám přijede technik. Uživateli je pak dodán domáci Wi-Fi router, z něhož vede datový kabel k malé anténě, podobné té, která se používá pro satelitní příjem.

 

Anténa Pranet je umístěna na střeše, alternativně také za oknem, na balkoně nebo na stěně domu. Většina instalací se obejde bez vrtání nebo bourání. Anténa pak vysílá v úzkém kuželu na pozemní přijímač.

Technologie spoje pro internet na doma se nazývá pozemní bezdrátové připojení k internetu.

 

 Pranet.cz pro firmy

Pro profesionály, pro malé podnikatele, pro živnostníky, pro začínající, střední, i velké firmy, nemocnice, vývojářská a designová studia, ateliéry, školy, univerzity, IT společnosti, státní instituce, hotely, restaurace, startupy nebo pro jednorázové události, jako jsou koncerty nebo trhy, slouží obdobná technologie. Naleznete jí v záložce internet pro firmy.

Pranet.cz můžete využít také pro Ostatní služby.

Jmenovitě pro: Kamerové a dohledové systémy, budování datových okruhů, propojení poboček VPN, profesionální budování lokálních Wi-Fi sítí, kabelové LAN sítě, dálkové bezdrátové spoje pro poskytovatele telekomunikací a Internetu (včetně konektivity) nebo zřízení Vaší pevné telefonní linky.

 

Specialitou jsou pak zálohované trasy pro přenos dat, tak zvané Zálohované připojení.

Jedná se o připojení, u kterého jsou k uživateli zřízeny dvě nebo více na sobě nezávislých tras pro přenos dat. Může jít o kombinaci bezdrátových, kabelových, optických nebo ADSL technologií.