Propojení poboček VPN

Pranet.cz - Propojení poboček VPN a sítí VPN

 

Virtuální privátní síť (VPN) slouží k propojení dvou a více koncových bodů v síti a jejich oddělení a zneviditelnění pro ostatní zařízení a uživatele.

To umožňuje bezpečné odesílání soukromých dat přes sdílenou i veřejnou síť, jako je Internet.
V rámci takové "soukromé sítě" je tedy možné bezpečně odesílat a přijímat data.

 


Jak to funguje?

 

Komunikace v rámci sítě VPN probíhá prostřednictvím takzvaných "tunelů". Data jsou zabezpečena šifrováním. Uživatelé se do takové sítě VPN mohou přihlásit jen pokud je jim přístup povolen.

V rámci služby Pranet.cz propojení poboček VPN probíhá šifrování i mezi připojenými VPN.

 

Pranet.cz nabízí řešení

 

 

Potřebujete propojit zaměstnance na homeoffice se vzdálenou kanceláří a kanceláře s centrálou? S Pranet.cz žádný problém! Postaráme se o dostatečnou konektivitu a máme dostatečné technické zázemí k přenosu velkého počtu dokumentů i realizaci video přenosů.

Zajistíme propojení poboček Vaší firemní sítě. V rámci služby "Propojení poboček VPN" Vám nabízíme osvědčené technické řešení pro bezproblémovou komunikaci.

 

 

Propojení poboček VPN je robustní a bezpečné řešení sloužící k přemostění komunikace mezi dvěma a více privátními sítěmi. Je nezbytnou součástí bezpečné moderní komunikace.

 

 

Propojení poboček VPN od Pranet.cz je podpořeno páteřní infrastrukturou Pranet.cz a je schopno nabídnout rychlou realizaci.

 

Napište nám nebo zavolejte tel.: +420 245 008 873


Budeme se těšit na Vaší nezávaznou poptávku.

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.