Cloud 60

router zdarma
antivirus 1 rok
60 dní zdarma
60 Mb
12 Mb

Kč/měs.

Flash 80

router zdarma
antivirus 1 rok
60 dní zdarma
80 Mb
16 Mb

Kč/měs.

Stream 100

antivirus 1 rok
router zdarma
IPTV zdarma
100 Mb
20 Mb

Kč/měs.
Měsíční platba
Roční předplatné

Firemní 1

router zdarma
antivirus 1 rok
60 dní zdarma
40-80 Mb
40-80 Mb

Kč/měs.

Firemní 2

router zdarma
antivirus 1 rok
60 dní zdarma
100-200 Mb
100-200 Mb

Kč/měs.

Kamery

router zdarma
antivirus 1 rok
60 dní zdarma
10 Mb
20 Mb

Kč/měs.
Měsíční platba
Roční předplatné
  1. Od 273 Kč / měsíc
  2. Antivirus ZDARMA
  3. Wi-fi router zdarma
    Dual band 2,4GHz + 5GHz
  4. Bez datových limitů
  5. sledovaniTV
100
programů

IPTV

již od 128 Kč / měsíc
bez zřizovacích poplatků

zkušební období 60 dní zdarma

CHCI IPTV

možné na
70 %
celé ČR

PŘIPOJENÍ DSL

Od 473 Kč / měsíc
DOWN až 100 Mb/s
Wi-Fi router ZDARMA

Zjistit dostupnost

Vysokorychlostní levný internet v Praze a okolí

Nabízíme připojení k internetu. V oblasti bezdrátového připojení k internetu jsou naše služby dostupné na 98% území Prahy a také ve vybraných přilehlých oblastech. O aktuálním stavu pokrytí signálem Pranet.cz informujte Mapa pokrytí internetu.

V několika desítkách bytových domů je také kromě bezdrátového též dostupné kabelové připojení. Mezi naše zákazníky patří jak stovky malých i velkých firem, tak i mnoho domácností.

DOSTUPNOST

Aktuality

Sledovanitv.cz

IPTV od sledovaniTV.cz. Tato oblíbená platforma je nyní k dispozici pro všechny naše zákazníky. 60 denní provoz zdarma je k dispozici po registraci.

Naši partneři

SuperHosting
Iceland
Geosan
Ramirent
Bitdefender
Metrostav
Avers
FINEP

Připojení k internetu od Pranet.cz pro domácnosti. Internetové připojení pro firmy. Internetové připojení podle lokality. Mapa připojení k internetu. Symetrické připojení k internetu. Garantované připojení k internetu. Datové okruhy. Rychlý a spolehlivý internet. Vítěz testu rychlosti připojení k internetu. Bezdrátový internet Praha. Technologie 5 GHz. Dálkové bezdrátové připojení k internetu. Internetová televize IPTV. Internetové připojení v hlavním měste Praha a jeho okolí. Levný bezdrátový internet. Domácí a lokální sítě WiFi. Připojení ADSL. Síťová infrastruktura. Symetrické spoje. Datové okruhy. Internet bez datových limitů. Internet pro bytobá družstva. Internet pro Developery. Mobilní služby. Zálohované připojení k internetu. Školení Mikrotik. Nejlepší poskytovatel internetu v Praze. Nejrychlejší internet v Praze.

Připojení k internetu. Připojení do sítě. Internet v Praze a okolí. Praha. Vysokorychlostní internet. Internet v hlavním měste Praha bez datových limitů a vysokých nákladů. Výborná dostupnost. Pokrytí signálem na celém území Prahy, včetně přilehlých lokalit. Internet pro bytové jednotky a rodinné domy v Praze. Konektivita. Pro malé i velké firmy a kancelářské budovy. Symetrický internet. Domácí sítě ve standardu Wi-Fi 5 a Wi-Fi 6. Bezdrátový internet s nejmodernějšími technologiemi a zabezpečením. Pranet.cz Vaše připojení k síti Internet, Váš poskytovatel internetu, mobilních služeb a internetové televize IPTV. Levný internet, se kterým budete stoprocentně spokojeni. Pranet Internet. Nejlépe hodnocený internet. Nejlepší internet.

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.